Zdravá záda – KURZY

Zdravá záda - NOVÝ KURZ

Srdečně zvu na další kurzy zdravých zad ♥♥♥

» PONDĚLÍ 17:00 – 17:55 KURZ ZDRAVÁ ZÁDA S MARKET │ OBSAZENO
» ÚTERÝ 16:25 – 17:20 KURZ ZDRAVÁ ZÁDA S VERONIKOU │ OBSAZENO
• Kapacita a cena zdravých zad – min. 10 osob, max. 15 osob, platba na účet 2100383300/2010, VS: 202277, do poznámky ZZ vybraný den + Vaše jméno
• Rezervace zasílejte na email: info@studiobart.cz, tel: 602 245 393, nebo na webu www.studiobart.cz/rezervace
• Cena: 1500Kč/celý kurz 10 lekcí (neodchozené možno nahradit v jiných dnech). Pokud se kapacita kurzu zcela nenaplní, je možno tyto lekce kurzu navštívit i jednorázově, ale pouze po předchozí domluvě na objednání. V tomto případě je cena za 1 lekci 140Kč. Kurz je nutno uhradit do 10.9.2022 (popř. dle domluvy)
• Storno podmínky: poplatek za kurz je NEVRATNÝ. Při absenci je možno si nahradit lekce v jiných dnech, kdy se taktéž konají kurzy zdravých zad.
• Pokud byste měli zájem chodit na zdravá záda 2x týdně, cena za oba kurzy je výhodnější, a to 2500Kč.

Lekce probíhají pod vedením Mgr. Markéty Skalické a Bc. Veroniky Kalouskové.

Markéta Skalická
je absolovenktkou Fakulty tělesné kultuy v Olomouci.
Mimo zdravých zad se specializuje na cvičení powerjógy a absolvovala kurzy Spirální dynamika celoroční kurz, Spirals, hluboký stabilizační systém, CKP Roseta - krční páteř a bolesti hlavy, kyčelní kloub a bederní páteř, BOSU REHAB, cvičení pro těhotné, Fasciální Fitness (nejnovější poznatky o pohybovém systému, svalech, fasciích, práce se svalovými dysbalancemi a pohybovým ústrojím).
Dále se zaměřuje na dopomoc pro učitele jógy, jógu pro těhotné, jógovou terapii, specifické lekce na diastázu a skoliózu, zdravá chodidla atd.

Veronika Kalousková
je absolventkou Masarykovy Univerzity v Brně - obor Fyzioterapie. Svému povolání se věnuje osm let. Začínala v Rehabilitačním ústavě Brandýs nad Orlicí, rok nabírala zkušenosti v oblasti masáží ve Whistleru v Kanadě. Další zkušenosti nasbírala z řady kurzů, z nichž nejzajímavější je kurz kineziologického tejpování, měkké a mobilizační techniky, podiatrie pro fyzioterapeuty, fyzioterapeutické přístupy při terapii neurologických pacientů, Bosu strenght, kurz Nordic Walkingu a řada dalších. Nyní pracuje ve společnosti Medicult s.r.o.

POPIS LEKCÍ:
Každá hodina začíná rozhýbáním a protažením. Věnovat se budeme posílení a uvolnění pánevního dna a hlubokého stabilizačního systému a práci s chodidly.
Zaměříme se na jednotlivé svalové dysbalance a kompenzační cvičení, posílíme svaly oslabené a protáhneme svaly zkrácené, vysvětlíme si základy správného postoje a pracovní ergonomie. Pohyby vycházející z jógy, pilates, dětských vývojových pozic, Metody Ludmily Mojžíšové. Hojně budeme používat pomůcky (overbally, válce, bosu, masážní míčky, míčky na fasciální masáž nohou a další).

Cvičení zdravých zad je nevhodné při výhřezech plotének, akutních bolestivých stavech, v I. a III. trimestru těhotenství. Před cvičením nás, prosím, informujte o jakémkoliv aktuálním zdravotním problému.

S sebou: pohodlné oblečení

Komentáře nejsou povoleny.