VITALITY JÓGA

Vitality jóga s Růženkou

Lekce zahrnuje dechová cvičení a kriye(čistící techniky), vinyasu dynamická plynulá sestava), hatha jogu(pozice se statickou výdrží) a meditační/relaxační část.
VITALITY JÓGA S RŮŽENKOU │ÚTERÝ 17:30 – 18:55│ OTEVŘENÉ LEKCE│
VITALITY JÓGA S RŮŽENKOU │STŘEDA 19:05 – 20:30 │OTEVŘENÉ LEKCE│
VITALITY JÓGA KURZ S RŮŽENKOU │PÁTEK 9:30-10:30 │KURZ│

Každé úterý se můžete těšit na hodinu a půl ve společnosti naší nejmilejší Růženky. Začínáme na začátku září! Vitality jóga je klidnější formou jógy. Lekce zahrnuje dechová cvičení a kriye (čistící techniky), vinyasu (dynamická plynulá sestava podobná pozdravu slunci), hatha jógu (pozice se statickou výdrží) a meditační/relaxační část.
Lekcemi vás provede Růženka Lišková, která se józe věnuje již 10 let. V Mexiku, kam ji osud na nějaký čas zavál, měla možnost poznat spoustu skvělých učitelů, kteří ji dovedli k tomu, aby sama začala hodiny vést, což se spolu s výukou vzdušné akrobacie na šálách stalo na několik let její prací na plný úvazek. Mimo praktikování Ashtanga jógy, Akro jógy, hormonální jógy, preventivní rehabilitace a relaxačních technik, se certifikovala jako Instruktorka jógy v Mexiku při Yoga Alliance, Instruktorka jógy pro děti a Instrutorka Parinaama Yogy (zaměřující se na jógovou terapii při léčbě závislostí a pro odsouzené k odnětí svobody, tedy jógou ve věznicích). Jógu a pohybovou aktivitu vůbec má Růženka opravdu moc ráda a ráda ji s vámi bude sdílet!

• Cena 190,- Kč/1,5 hodiny
• Rezervace: https://www.studiobart.cz/rezervace/

Těší se na vás Růženka

One Response to VITALITY JÓGA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

*