Thajská tradiční masáž

 Thajská masáž se provádí na speciální podložce na futonu na zemi a klient má pohodlné, lehké oblečení. S sebou potřebujete pouze pohodlné oblečení a popř. pití.

Podstatou thajské masáže je znalost energetických drah v těle a reflexních bodů na nich umístěných, masér se může zaměřit též na tzv. triggerpointy a přes ně uvolnit svalové napětí v cílených tkáních. Masér tyto body stlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Tím uvolňuje energii zablokovanou v meridiánech a ulevuje klientovi od napětí a bolesti.

Masér klintem manipuluje a prostřídá různé polohy – masíruje se v leže i v sedě. Ideální je masáž celého těla, ta však trvá cca 3 hodiny. Thajská masáž zvyšuje pohyblivost těla, cirkulaci krve a lymfy, odstraňuje bolest a ztuhlost kloubů, posiluje nervový systém, odstraňuje energetické blokády v  těle. Při masáži se uvolňují toxiny z kloubů, svalů, tkání a zlepšuje se vylučování odpadů z těla. Podporuje duševní relaxaci a povzbuzuje činnost vnitřních orgánů. Výsledkem je uvedení energetického systému do rovnováhy, člověk se tak stává uvolněným a plným energie. Celkový efekt masáže je hluboce relaxační a dochází k harmonizaci nejen těla, ale i ducha člověka.

MASÁŽE

 TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ – jedná se o tlakovou masáž přes oblečení, pomocí tlaku rukou a loktů tlakem na fasciální tkáně, spirální linie Vašeho těla, meridiánové dráhy a triggerpointy dochází k uvolnění svalů, fascií a vyplavení škodlivých látek. Jedná se o relaxační a regenerační masáž.

JEMNÁ, ZDRAVOTNĚ REGENERAČNÍ MASÁŽ – kombinace tlakových technik a technik vycházejících ze spirální dynamiky (spirální linie Vašeho těla, jemná spirální manipulace s horní, dolní končetinou, krční páteří, pánví a s žebry)

AKTIVNÍ MASÁŽ – kombinace výše uvedených masáží s Vaším aktivním zapojením – tj. kromě masáže si i zacvičíte?

Na místě domluvíme typ požadované masáže.

Pro velké množství protahovacích technik se thajské masáži říká „jóga pro líné“ nebo „jóga bez práce“.

Ceník 2021:

  • 30 minut – 350Kč
  • 60minut – 700Kč
  • 90minut – 900Kč
  • 120minut – 1400Kč
  • 150minut –  1800Kč
  • 180minut – 2500Kč

Těší se na Vás Markéta Skalická, absoloventka kurzu tradičních thajských masáže, cvičitelka jógy a zdravých zad.

Termín i místo masáže dle osobní domluvy. Rezervace přes rezervační formulář, či na tel: 602 245 393, či mail: info@studiobart.cz

Komentáře nejsou povoleny.