Ranní nádech

Ranní nádech pro seniory.

Cvičíme opět pravidelně od 22.9.2022

Ranní nádech se seniory

Čas: každý čtvrtek ráno 8.15 – 9.15 hod.
Na cvičení zve: Dana Holubářová

Kdo jsem?
Po ústeckém gymnáziu jsem vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu UK Praha v kombinaci s učitelstvím angličtiny na FF. Za dob studií jsem prošla školením pro cvičitele jazzgymnastiky II. třídy. Kromě dlouhodobého působení jako tělocvikářka a angličtinářka na zdejším gymnáziu mám za sebou více než dvacetiletou praxi jako cvičitelka žen, nejdříve v TJ Jiskra Ústí nad Orlicí a poté ve Fitstudiu HOPRO v oboru rytmické gymnastiky, kondiční gymnastiky a později aerobiku.
Měla jsem příležitost vycestovat s ústeckým týmem žen a mužů na celosvětovou Gymnaestrádu v Amsterodamu a účastnit se republikových finále v pódiových skladbách jako autorka pódiovek. Využila jsem také možnosti stáže pro cvičitelky ve Švýcarsku. Pro doplnění kvalifikace v oboru fitness jsem absolvovala licenci Osobní trenér. Patnáct let organizuji žákovské soutěže v rekreačním pojetí cvičení s hudbou /aerobik, zumba/.
Jak jde čas, sama postupně přecházím ke klidnějším formám cvičení při hudbě ve volnějším tempu, kde kladu důraz na protažení svalů celého těla za využití zdravotní Tv, power jogy a kalanetiky. Zaměřuji se na posílení nejen velkých svalových skupin s tendencí k jejich ochabování, ale i hlubokého stabilizačního systému těla s důrazem na správné dýchání.

Ve čtvrtek ráno v 8. 15 – 9. 15 hod. jsem tu pro vás, ženy a muži, kteří si chcete cvičení vyzkoušet v našem novém Studiu Bart, umístěném v bývalé restauraci Hotelu Poprad v Ústí nad Orlicí. Věřím, že pro všechny, kteří se chtějí se mnou zhluboka nadechnout, to může být příjemný start do nového dne.

Komentáře nejsou povoleny.