Létající jóga D-YOGI® FLY

Popis není dostupný.

│pouze open lekce dle rezervačního systému│ POZOR – chystáme středy 18:00 – otevřené lekce a následně minikurz

Cvičební styl D-Yogi® Fly (oficiální označení jógy ve vzduchu brněnského školícího studia Levitas), je zaměřen na cvičení ve vzdušné síti. Ta je ukotvena do stropu a umožňuje tak pohyb v prostoru. Je to velmi čerstvý a inovativní způsob cvičení, který má oproti klasické józe mnoho výhod. Zavěšení do sítí nám dovolí lepší provedení většiny jógových pozic. Pomůže nám dokonale uvolnit všechny velké klouby a vlivem gravitace dochází k jemnému protažení páteře. Mezi některé benefity jógy ve vzduchu patří např. stimulace imunitního a lymfatického systému a činnosti mozku. Pomáhá při bolestech zad, při problémech s nespavostí, náladovostí a depresemi. Dochází k intenzivnímu prokrvení pánve a noh a tudíž i k uvolnění pánevního dna a aktivaci hlubokého stabilizačního systému.

Neučíme pouze cviky, ale snažíme se vést lekce zejména tak, aby cvičení v síti dávalo smysl. Bezpečnost a zdraví našich klientů je a vždy bude prioritou. Jóga ve vzduchu je bezpochyby příjemným způsobem relaxace a cvičení. Vyzkoušejte a budete mít pocit, že vaše svaly pracovaly jinak, že vaše páteř je protažena, a že jste se při cvičení a houpání vrátili do dětských let.

Lekcemi vás provede zkušená instruktorka Bára Holubářová, která se momentálně nejraději věnuje všemu, kde může být vzhůru nohama. Mimo několika jógových seminářů, workshopů a školení se několik let věnuje lektorování powerjógy, jógy pro muže, jógy pro děti a v posledním roce i závěsné akrobacie v kruhu – Aerial Hoop. V minulosti se aktivně věnovala i vzdušné akrobacii na šálách, což je typ sportu, který je józe ve vzduchu velice blízký. Bára aktivně navštěvuje kurzy a semináře zaměřené přímo na akrobacii, např. v pražském Cirqueonu, olomouckém Apokalips studiu nebo brněnském Decadance studiu. V tomto roce absolvovala školení přímo na D-YOGI® FLY v brněnském studiu Levitas a stala se tak certifikovanou instruktorkou. Do konce roku má namířeno na specializace Flexi a Acrobat. Máte se na co těšit

Zdravotní omezení – D-Yogi® Fly se nedoporučuje těhotným ženám a ženám bezprostředně po porodu, jedincům s vysokým krevním tlakem, kardiovaskulárním onemocněním a zvýšeným nitroočním tlakem.

Komentáře nejsou povoleny.