Jóga-těhotné a po porodu

Jóga pro těhotné a jóga po porodu (s dětmi)

Cvičení pro těhotné (od II.trimestru)
minikurz CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ│AKTUÁLNĚ NEBĚŽÍ, 600Kč/5 lekcí

Teorie a praxe, jak si během těhotenství ulevit, těhotenské tejpování, informomace o cvičení po porodu, jak lze cvičit a uvolňovat pánevní dno i během těhotenství, ralaxace a meditace

RELAXAČNÍ Cvičení pro MAMINKY A TĚHOTNÉ
PONDĚLÍ 16:10, 130KČ

Jemné cvičení, střed těla, ralaxace a meditace

cvičení pro maminky s dětmi │středa 10,00 - 10:45 │od 7.9.2022.
Maminky cvičí, děti si hrají. Přihlášky na webu www.studiobart.cz

Při cvičení pro těhotné se můžete těšit na jemnou jógu, která Vás připravuje na příjemný porod. Hodina se zaměřuje na plný jógový dech, uklidnění a uvolnění celého těla a mysli, protažení a posílenní (páteř, svaly podél páteře, oblast pánve, pánevního dna a oblast hyždí). Součástí je též zaměření na chodidla - uvolnění a inervace chodidla pomocí pomůcek. Závěr patří relaxaci a prodýchání:-)
Cvičení pro maminky po porodu s dětmi.
Opět se můžete těšit na jemné cvičení pro maminky po porodu - možné začít cca 14 dní po porodu a skončit do jednoho roku po porodu. Cvičení zaměřené na uvolnění stresu, uklidnění, posílení vztahu mezi maminkou a miminkem. Zaměříme se na práci s dechem, různé typy dechových technik. Začneme též postupně zpevňovat svaly, které po porodu nejvíce trpí. Děti mohou cvičit s Vámi, ležet u Vás na podložce (nebo spíše na Vás:-)), kdo nosíte děti v šátku, můžete celou hodinku absolvovat s šátkem:-)

Případné dotazy ráda zodpovím na mailu: info@studiobart.cz
Těším se na Vás, Markéta Skalická

Komentáře nejsou povoleny.